Желания
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ
Добавьте товары в корзину

Отзывы о нас

5.0
16 отзывов
Сортировка:

Дуже задоволена магазином! Великий вибір свіжих і якісних продуктів — усе, що потрібно для щоденного столу. Кухарі просто молодці — страви завжди смачні, свіжі, з любов’ю приготовані♥️

Окремо хочу подякувати продавцям — завжди привітні, уважні та готові допомогти з вибором. Приємно, коли тебе зустрічають з посмішкою і добре обслуговують.
Магазин залишає тільки позитивні враження, сюди хочеться повертатися знову і знову! 💛
Ответить
Найкращий магазин напівфабрикатів!!!Дуже смачно та якісно !
Кухня завжди чистенька! Великий +що можна по спостерігати як готується ця вся смакота !!!
Як завжди на вищому рівні!!!
Ответить
Мій найулюбленіший магазин. Найсмачніші напівфабрикати в місті. Це любов з першого шматочка. В варениках і пельменях багато начинки, котлети ніжні і соковиті, млинці і голубці це взагалі смакота. Дівчата продавці молодчинки завжди порекомендують як приготувати знають склад продукції,розповідають про акції і новинки. Завжди усміхнені і привітні. Кухарі ви взагалі найкращі з найкращих.Бажаю власниці магазину процвітання відкриття ще магазинів в нашому місті в наш не легкий час.
Ответить
Вся продукція дуже смачна та свіжа. Дуже дякуємо вам за цю смакоту
Ответить
Нещодавно спробували вареники, пельмені та хінкалі в цьому магазині — і це була любов з першої виделки, смак немов з дитинства! Усе свіже, ароматне та надзвичайно смачне.
Особливо приємно, що страви оцінили й діти.Зазвичай наші малюки перебірливі, але тут — їли з апетитом і ще просили добавку.
Ответить
Найулюбленіший наш магазин напівфабрикатів - купляємо смакоту для всієї родини. Дуже дякуємо вам за неймовірно смачні напівфабрикати
Ответить
Дуже смачні пельмені зі свининою та зрази з грибами - постійно беру. А ще подобаються крученики з грибами. Дуже дякую
Ответить
Чізкей неймовірно смачний 🥰🥰🥰 Одне задоволення 😍😍
Ответить
Дуже смачні котлети рибні
Дякую
Ответить
Я дуже проти напівфабрикатів взагалі, але ця продукція неймовірно смачна і дійсно домашня
Дякую
Ответить
Продавці завжди порекомендують, що та як готувати. Поки вся продукція, що брали з дружиною - неймовірно смачна та справлі домашня. Дякуємо вам
Ответить
Смачні голубці, хінкалі всі спробувалі - теж неймовірне тісто та начинка. Кожен раз купляємо новинки і не розчаровуємось з дружиною - дівчата готують справді дуже смачно, як вдома. Дякуємо вам за смакоту та працю.
Ответить
Дуже сподобався простір та асортимент
Ответить
Дякую. Ваші сирні палички найсмачніші. Ваша клієнтка.
Ответить